Web Analytics Made Easy - StatCounter

Замість сотень років — кілька місяців. Замість вибухів та конфліктів — чисті технологічні процеси. вирощені діаманти — витвір природи, довершений людиною, задля збереження планети

Тренд на свідоме споживання захопив усі сфери життя. Ми надаємо перевагу капсульному гардеробу, екологічним продуктам, розвиваємо альтернативні способи отримання енергії, але часто не думаємо, що у сфері ювелірних прикрас також є свідома альтернатива.

Для бренду SOLO for diamonds ми обрали вирощені діаманти. Вони абсолютно ідентичні з видобутими із Землі, проте не спричиняють війни у місцях покладів та не руйнують екосистеми — тобто є етичними. Єдина відмінність між видобутими та лабораторними діамантами — їх походження.

Властивості алмазів
Добуті
HTHP

Хімічний склад

Кристалічна структура

Показник переломлення

Дисперсія

Твердість

Міцність

С

Кубічна

2.24

0.044

10

3.52

С

Кубічна

2.24

0.044

10

3.52

Для вирощування діамантів використовується HPHT-технологія — вона відтворює природні геологічні умови, що відбуваються на глибині 140–160 км у мантії Землі. Це потужна комбінація екстремального тиску (35–50 кілобарів) та дуже високих температур (1100–1300 С°).

В результаті цього процесу вирощені в лабораторії алмази мають такуж кристалічну структуру, хімічний склад і схожість оптичних механічних властивостей як у добутих алмазів.

4 С

Усі огранені діаманти проходять експертну оцінку за системою «4С», розробленою Гемологічним інститутом Америки (GIA), і з цією системою знайомі експерти всього світу. На ціну діаманта впливають кілька параметрів, а саме: перша С — Колір (англ. Color), друга С — Чистота (англ. Clarity), Третя С — Вага в каратах (англ. Carat weight). Нарешті, четверта С — Якість ограновування (англ. Cut).

Сукупність цих параметрів і лежить в основі класифікації діамантів, тому і називається «4С». Чим вище показники «4С», тим дорожчий камінь.

1 C • КОЛІР

Тут все вирішує природа і кількість домішок. Забарвлення більшості алмазів з’являється завдяки наявності атомів азоту, сконцентрованих локально.

Такі камені фарбуються в колірному діапазоні від повної відсут-ності кольору до коричнево-жовтого (сюди відносяться блідо-жовтуватий, зеленувато-жовтий та інші відтінки). Якщо алмаз має блакитний колір, то можна говорити про присутність атомів бору. Домішки радіоактивних елементів (уран і торій) дають каменям зелене забарвлення.

D
E
F
Colorless
G
H
I
J
Near colorless
K
Z
Noticable color

2 C • ЧИСТОТА

Якщо взяти мікроскоп з дуже великим збільшенням, то в будь-якому без виключення діаманті можна побачити включення або вкраплення — сліди природних сил, які формували камінь.

Саме тому при оцінці чистоти алмазу обмежуються десятикратним збільшенням. Якщо в діаманті при збільшенні в десять раз не видно ніякихсторонніх утворень, він вважається чистим.

Included

FL

Flawless

IF

Intternally
Flawless

VVS1 VVS2

Very Very Slightly
Included

VS1 VS2

Very Slightly
Included

SI1 SI2

Slightly
Included

I1 I2 I3

3 C • ВАГА В КАРАТАХ

Одиницею вимірювання маси алмазів і діамантів служить карат (ct). Один карат складає 0.2 грама. При оцінці великих алмазів важливе значення мають їх чистота і колір. Невеликі ж камені оцінюються за вагою, а не за своїми індивідуальними якостями. Дрібними вважаються діаманти, які мають масу до 0.29 карата, середніми — від 0.3 до 0.99 карата і великими — 1 карат і більше. На малюнку показано приблизне співвідношення ваги і розміру для діаманта ідеальної круглої огранювання.

4 C • ОГРАНЮВАННЯ

Велике значення у визначенні вартості каменю має його огранювання. Якість огранювання визначається тим, наскільки добре огранувальник зробив свою роботу, тобто чи вдалося майстру домогтися блиску каменя. Блиск діаманта залежить від того, наскільки якісно відполіровано поверхню діаманта, а також чи вдалося зробити камінь симетричним і рівним. Саме ці параметри оцінюються в четвертому С «якість ограновування». Оцінюють «пропорції», «симетрію» і «полірування» діаманта. Всі ці характеристики впливають на силу блиску діаманта.

На сьогодні з впевненістю можемо сказати, що наші діаманти визнані світом та є національною гордістю

Діаманти, вирощені в Україні, відповідають усім вимогам протоколів SCS-007 Jewelry Sustainability Standard–Sustainability Rated Diamonds.
Не хвилюйтеся про сумнівне походження продукції, яку ми виробляємо. Клієнти можуть споживати їх у повній впевненості.

Більше блиску. Очищувач із більшою прозорістю. Відсутність конфліктів і відсутність шкоди природі дає нам більше гармонії у світі.

Ми невпинно б’ємо свої ж рекорди Книги Рекордів Гіннеса за найбільший лабораторний діамант у світі ( 109, 81 ct - 2020р. та 150, 42 ct – 2022 р.)

Прикраси SOLO for diamonds здобувають нагороди на престижних міжнародних конкурсах JCK JEWELERS’ CHOICE AWARDS (2021, 2023 роках)

Діаманти для колекцій SOLO for diamonds — високої ювелірної якості

У прикрасах викорустовуються діаманти від 0,01 до 10 карат

У прикрасах викорустовуються діаманти від 0,01 до 10 карат

Варіація кольорів, що повністю відповідають рідкісним природним: жовтий, рожевий, блакитний та прозорий

визнані та сертифіковані міжнародними незалежними гемологічними центрами, у тому числі GIA та IGI.

Запит ціни
за допомогою
електронної пошти

Залиште контакти за формою нижче

ДЯкуємо!

Найближчим часом наш консультант звʼяжеться з вами для уточнення деталей

назад до покупок